Musical Het leven van Sinterklaas - Waarvan Acte
Sinterklaasmusical | meer musicals
Aantal spelers: minimaal 12
Aantal liedjes: 1
Tijdsduur: ongeveer 15 minuten
Producent: Waarvan Acte
Meer musicals van Waarvan Acte Informatie en bestellen
Het leven van Sinterklaas - Waarvan Acte 2020
Wie zoet is krijgt lekkers, Wie stout is….! Ja, ja! Sinterklaas was ook wel eens stout…
…Sinterklaas is al heel erg oud, niemand weet eigenlijk hoe oud… En wat we eigenlijk ook niet weten is hoe Sint als "klein Sintje" was, en als puber? Waar hield hij van? At hij netjes zijn bord leeg? Deed hij zijn best op school? Was hij wel eens stout en sinds wanneer is hij 'matties' met de pieten? Heeft hij wel eens verkering gehad…?
In de grappige mini musical "Het leven van Sinterklaas" worden deze vragen geheel op rijm beantwoord …. (Althans, hoe de klas denkt dat het leven van Sinterklaas gegaan kan zijn… zou het kloppen?).
Ideaal om op te voeren bij de ontvangst van Sinterklaas op school of erg leuk voor een weeksluiting of uitvoering voor de ouders!
Geschikt voor de kinderen van alle leerjaren en kan met één klas worden gedaan, maar ook met leerlingen van de hele school!
Technische informatie:- Aantal Scenes: 4
- Aantal Spelers met tekst: 1 verteller + Hele klas/school (tekst voor de klas kan naar eigen inzicht worden verdeeld)
- Minimaal aantal spelers: 12
- Duur: 10 -15 min.
- Aantal liedjes: 1 Lied “Het Leven van Sinterklaas”